O mně

Jmenuji se Iveta a jsem portrétní fotografka.

Fotím jemné, čisté fotografie plné Vaší síly, krásy a lásky kde není potřeba dalších velkých výrazných kulis a zbytečných příkras. Na svých fotografiích zachytím především Vás a Vaši osobitou krásu a jedinečnost. Nechám zazářit a vyniknout Vaši duši. Hlavním objektem budete Vy, Vaše rodina, přátelé a hlavně pouto a láska mezi Vámi. Proto jsou mé fotografie minimalistické a přirozené.

Specializuji se na portrétní, rodinnou, párovou fotografii. Moc ráda fotím nastávající maminky a nebráním se focení miminek, ale dávám přednost nestrojené fotografii v náručí rodičů, se sourozencem nebo v rodinném kruhu.

Pro Vaši představu, kdo bude stát za hledáčkem fotoaparátu:

Jsem milující manželka skvělého muže, maminka senzační a upovídané dcery, dcera skvělých rodičů, sestra dvou nezbedných bratrů, kteří mají o svou malou ségru stále starost a kamarádka do nepohody, co vždy přinese něco dobrého na zub. Rodina, přátelé, jejich blízkost a setkávání s nimi je tepem mého života. Ve chvílích, kdy se potřebuji nadechnout a nabrat síly mířím do přírody, objevuji lesy, louky, vrcholy hor, staré zahrady a aleje, ovocné sady, vinice, jejich ticho a vůni…

Shodují se naše představy? 

Těším se na Váš e-mail nebo zprávu.

tel. 737680204, vildovaiveta@seznam.cz

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.